MESLEK YÜKSEKOKULU KALİTE VE AKREDİTASYON BİRİMİ

Sıra No

Adı Soyadı

1

Öğr. Gör. Halit Gökhan YÜKSEL

2

Öğr. Gör. Ebru DEMİRKIRAN ADA

3

Öğr. Gör. Gözde UÇAR

4

Öğr. Gör. Sibel SOYDANER

5

Ali AY –Yüksekokul Sekreteri

 

MESLEK YÜKSEKOKUL STAJ KOMİSYONU 

Sıra

No

Adı Soyadı

Bölümü

1

Öğr. Gör. Aygün Seyhan ZENGİN

Muhasebe ve Vergi

2

Öğr. Gör. Halit Gökhan YÜKSEL

Finans Bankacılık ve Sigortacılık

3

Öğr. Gör. Sibel SOYDANER

Yönetim ve Organizasyon

4

Öğr. Gör. Emine Didem BİBER

Finans Bankacılık ve Sigortacılık

5

Öğr. Gör. Murat YİĞİT

Bitkisel ve Hayvansal Üretim

6

Öğr. Gör. Elif ASLAN

Otel Lokanta ve İkram Hizmetleri

 

MUHASEBE VE VERGİ BÖLÜMÜ

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI STAJ KOMİSYONU

Sıra

No

Adı Soyadı

1

Öğr. Gör. Aygün Seyhan ZENGİN

2

Öğr. Gör. Güzin AYTEKİN

3

Öğr. Gör. Gözde UÇAR

 

FİNANS BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ

BANKACILIK VE SİGORTACILIK PROGRAMI STAJ KOMİSYONU

Sıra

No

Adı Soyadı

1

Öğr. Gör. Emine Didem BİBER

2

Öğr. Gör. Yahya SÖNMEZ

3

Öğr. Gör. Mehmet BÖYÜKÖZKÖK

 

FİNANS BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ

MALİYE PROGRAMI STAJ KOMİSYONU

Sıra

No

Adı Soyadı

1

Öğr. Gör. Ebru DEMİRKIRAN ADA

2

Öğr. Gör. Halit Gökhan YÜKSEL

3

Öğr. Gör. Merve UYGUR

 

YÖNETİM VE ORGANİZASYON BÖLÜMÜ

SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI STAJ KOMİSYONU

Sıra

No

Adı Soyadı

1

Öğr. Gör. Sibel SOYDANER

2

Öğr. Gör.  Fikri GÜLSEVER

3

Öğr. Gör. Çağatay YILMAZ

 

BİTKİSEL VE HAYVANSAL ÜRETİM BÖLÜMÜ

ATÇILIK VE ANTRENÖRLÜĞÜ PROGRAMI STAJ KOMİSYONU

Sıra

No

Adı Soyadı

1

Öğr. Gör. Murat YİĞİT

2

Öğr. Gör.  Mustafa SOYDANER

3

Öğr. Gör. Ayhan ŞANLI

 

OTEL LOKANTA VE İKRAM HİZMETLERİ BÖLÜMÜ

AŞÇILIK PROGRAMI STAJ KOMİSYONU

Sıra

No

Adı Soyadı

1

Öğr. Gör. Elif ASLAN

2

Öğr. Gör.  Alper ÇEVİK

3

Öğr. Gör. Ülkü Mine ÖNEK

 

OTEL LOKANTA VE İKRAM HİZMETLERİ BÖLÜMÜ

AŞÇILIK PROGRAMI - MUAYENE VE KABUL KOMİSYONU

Başkan

Öğr. Gör. Elif ASLAN

Üye

Öğr. Gör. Alper ÇEVİK

Üye

Öğr. Gör. Ülkü Mine ÖNEK

Yedek Üye

Öğr. Gör. Merve UYGUR

Yedek Üye

Tahsin KANSU

 

MESLEK YÜKSEKOKULU

MUAYENE VE KABUL KOMİSYONU

Başkan

Öğr. Gör. Yahya SÖNMEZ

Üye

Öğr. Gör. Merve UYGUR

Üye

Tahsin KANSU

1.Yedek Üye

Öğr. Gör. Ebru DEMİRKIRAN ADA

2.Yedek Üye

Öğr. Gör. Fikri GÜLSEVER

 3.Yedek Üye

Üzeyir TUNÇ